Összeszerelői álláslehetőség Győrben - 240.000 ft + ingyenes szállás

2020.11.02. 13:51:42

Az adalgo.hu győri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES, akár azonnali kezdési lehetőséggel!

Megbízónk autóüléseket gyártó jó hírnevű nagyvállalat, aki hosszútávra keres megbízható kollégákat az alábbi pozícióba:

Autóülés összeszerelő / Operátor

Főbb feladatok, munkák:
- autóülések és azok alkatrészeinek összeszerelése
- egyszerű betanított munka

Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszak vállalása
- gyártási tapasztalat
- igényes munkavégzés

Amit kínálunk:
- kezdő alapbér bruttó 300.000 Ft + túlóra + ingyenes szállás
- próbaidő utáni kalkulált nettó alapbér: 240.000 Ft + túlóra + műszakpótlékok
- Cafeteria
- hazautazási támogatás
- béren kívüli juttatások (a bruttó bér 10 %-a + évi 80.000 Ft)
- teljesítmény prémium (teljesítménytől függően a bruttó bér maximum 25 %-a)
- pótlékok: délutános műszakban 15%, éjszakás műszakban 35 %
- több Győr környéki településről ingyenes buszjárat, hazautazási támogatás
- ingyenes szállás (kulturált, teljesen felszerelt lakásokban)
- igény esetén albérlet támogatás (személyenként bruttó 35.000 Ft / hó)
- belépési bónusz (2. hét után bruttó 45.000 Ft és a 6. hónap után bruttó 45.000 Ft)
- megtartási bónusz
  3 év alatt 1 év munkaviszony után bruttó 160.000 Ft
  2 év után bruttó 190.000 Ft
  3 év után bruttó 290.000 Ft a mindenkori érvényes szabályzat alapján
- Jelenléti bónusz (1 év alatt bruttó 200.000 Ft)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- középfokú végzettség
- autóipari termelésben szerzett tapasztalat

Szeretné megpályázni ezt az állást?

Önéletrajzát ide küldheti:
E-mail: adam@adalgo.hu

Mobil elérhetőségünk:
+36/30 546 42 21